27 Eylül 2022

Ziyaretçi defteri

Dikey Sekmeler

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Böbrek hastası çocuklar için gelişim destek programı hazırlarken sizin sitenizden de yararlandım. Faydalı bilgiler var. Teşekkürler ve kolaylıklar dilerim.
Eda BİÇİCİ
Allah tüm çocuklarımıza şifa, mutluluk ve harika bir gelecek versin. Çocuklar yarınlarımız, nefeslerimiz. Sağduyunuz ve emekleriniz için sonsuz teşekkürler.
Tuğçe & Burak ISSI
Tesadüfen Özge Gönen isminin geçtiği bir haberden sonra 1986-1987 yıllarında Özel Moda Lisesi İngilizce Hazırlık sınıfında (biz D idik) sıra arkadaşım Özge Gönen'i hatırladım. Ve onunla ilgili bilgiye burada ulaştım ve elbette üzüldüm. Aradan yıllar geçmiş olsa da onun zorlu dönemlerinde kendisine destek olan ve onu sevgi ile büyüten ailesine çok eski bir arkadaşı olarak teşekkür etmek isterim.
Burç Mısırlıoğlu
Merhaba, http://www.cicekmar.com ekibi olarak sizleri büyük bir ilgi ile takip ediyoruz. Başarılarınızın devamı dileriz.
Sümeyra Tiryaki
Merhaba, http://www.saatlerin-anlami.gen.tr/ ekibi olarak sizleri büyük bir ilgi ile takip ediyoruz. Başarılarınızın devamı dileriz.
ESRA SESLİ
Degerli vakif calisanlari, internet siteniz harika olmus. Yeniliklerin ve basarilarinizin devamini diliyorum. Bu guzel vakif daha nice insanlara umit olsun.
Sarp Yanki Kalfa
Mükemmel bir internet sitesi.Vakıf çalışmaları çok özveri gerektiren bir olgu.Böbrek hastası çocuklar için yaptıklarınıza çok teşekkür ediyorum.
Mustafa Aydın Özgür
Sevgili vakıf çalışanları , hem çalışmalarınız , hem de yeni internet siteniz çok güzel . İyiki varsınız , çok insana da umutsunuz.. Hepinize güzel hayatlar ve başarılar diliyorum...
Gülsüm Aydoğan
Yeni internet siteniz harika olmuş. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Nergis Özgür
Masal gibi güzel, sağlıklı ve mutlu bir hayatınız olsun.
Murat AKBABA
Tüm dünyadaki çocukların geleceğin ışıkları olarak özenli yetiştirilmeleri, sağlıklı bireyler olarak hayatlarına devam etmelerini dilerim.
Esma Bıyık
Tüm vakıf çocukların iyi dileklerinin gerçekleşmesi umuduyla ve hayallerinden asla kopmamaları dileğiyle, en güzel günler sizlerin olsun.
Ergün YILDIZ